Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś
Biznes faktoring od PragmaGO

Czym wyróżnia się faktoring od PragmaGO?

Data publikacji 14 lipca 2022


Szukasz najlepszego faktoringu dla swojej firmy? Chcesz w bezpieczny i wygodny sposób uzyskać pieniądze od razu, zamiast czekać nawet 30-60 dni, aż kontrahent opłaci fakturę? Sprawdź, czym wyróżnia się faktoring od PragmaGO. To rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na zachowaniu płynności finansowej i uniknięciu zatorów płatniczych.

Możliwość uzyskania faktoringu online

Faktoring w PragmaGO jest usługą online. Co to oznacza w praktyce? Żeby uzyskać limit faktoringowy, wystarczy wypełnić formularz przez internet – szybko i prosto. Bez skomplikowanych wniosków i umów czy długich spotkań! Dzięki temu możesz skupić się na tym, co jest najważniejsze, czyli prowadzeniu biznesu. 

W formularzu podajesz takie dane jak informacje o Twojej firmie i kontrahentach, dane kontaktowe czy interesujący limit finansowania. Później potwierdzasz tożsamość (bezpiecznym przelewem na 1 zł lub przez Kontomatik). Weryfikacja jest bardzo szybka, a decyzję otrzymujesz już w 1-2 dni. Po podpisaniu umowy uzyskujesz dostęp do Strefy klienta, w której możesz ekspresowo załatwić wszystkie formalności, np. dodać fakturę do sfinansowania.

Faktoring bez ograniczeń branżowych

Online faktoring dla wielu firm jest doskonałą alternatywą dla pożyczek czy kredytów. Dlaczego? To rozwiązanie jest w PragmaGO dostępne dla wszystkich przedsiębiorców. Nie ma znaczenia:

  • w jakiej branży działasz (najczęściej z faktoringu korzystają firmy transportowe i budowlane – tam zwykle są wystawiane faktury z długimi terminami płatności, jednak opcja jest dostępna dla wszystkich),
  • jak długo firma istnieje na rynku (dlatego to rozwiązanie jest wykorzystywane także przez nowe przedsiębiorstwa i start-upy),
  • ilu pracowników zatrudniasz (możesz nie zatrudniać nikogo),
  • jaka jest forma przedsiębiorstwa (może to być jednoosobowa działalność gospodarcza lub spółka).

Bezpłatne ubezpieczenie klientów

Każdy przedsiębiorca decydujący się na faktoring w PragmaGO może skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia. Jest ono dostępne gratis. Dzięki niemu zyskujesz ochronę i wsparcie, jeżeli z jakiegoś powodu Twój kontrahent okaże się niewypłacalny. To dobre zabezpieczenie na wypadek takiej ewentualności.

Elastyczne podejście do biznesu

Doskonale wiemy, że każdy biznes jest inny, a rynek zmienia się bardzo dynamicznie. Z tego powodu tak cenimy indywidualne podejście – to faktoring jest dopasowany do Twojego przedsiębiorstwa, nigdy odwrotnie. 

Chociaż limit faktoringowy wynosi 1 mln złotych – jeśli potrzebujesz wyższego, skontaktuj się z naszym konsultantem. Limit możesz również zmienić w trakcie obowiązywania umowy, żeby jak najlepiej dopasować go do aktualnych potrzeb. W Strefie klienta możesz ponadto dodawać lub usuwać wcześniej wskazanych odbiorców. Wszystkie te zmiany są bardzo łatwe i wygodne!

Wyzwania i trendy w branży celnej

Redakcja supertarg.pl

Witajcie na blogu, gdzie zespół naszych ekspertów z obszarów biznesu, lifestyle'u i zakupów tworzy dynamiczną przestrzeń dla wszystkich poszukujących inspiracji do osiągnięcia sukcesu w życiu osobistym i zawodowym. Dzieląc się wiedzą, trendami oraz praktycznymi wskazówkami zakupowymi, zapewniamy czytelnikom pełne doświadczenie, które inspiruje do świadomego życia pełnego możliwości. Dołączcie do naszej społeczności, aby razem kształtować styl życia oparty na mądrości biznesowej i zdrowym podejściu do codziennych wyborów.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

wynajem średnioterminowy samochodu